X

Jak mogę zwrócić zakupiony towar?

Zasady dokonywania zwrotu/wymiany towarów w sklepie KISSKISS.PL:
1. Udzielamy gwarancji zwrotu/wymiany zakupionego towaru w ciągu 20 dni od daty odebrania przesyłki.
2. Odstąpienie powinno nastąpić na piśmie - KISSKISS.PL udostępnia formularz zwrotów na stronie: http://www.kisskiss.pl/download/pdf/zwrot_towaru.pdf
3. Warunkiem zwrotu/wymiany towarów jest wysłanie towarów nieużywanych, pozbawionych zapachów (np. perfum, kremów, fluidów itp.), odesłanych do KISSKISS.PL w oryginalnym opakowaniu wraz z metkami i dowodem zakupu.
4. Zakupione towary należy odsyłać w pudełkach tekturowych. Zwroty i wymiany produktów odsyłane w kopertach nie będą rozpatrywane (opakowania oraz bielizna ulegają trwałym uszkodzeniom).
5.Zwroty i wymiany prosimy odsyłać na adres: 

„Sklep KISSKISS.PL” 
ul. Gładkie 12 a
 34-500 Zakopane

6. Do przesyłki oprócz formularza zwrotu należy dołączyć dowód zakupu. Przy zwrocie towaru koszty przesyłki pokrywa kupujący. Zwracana przez KISSKISS.PL kwota stanowi faktyczną wartość produktu bez uwzględnienia pierwotnych kosztów wysyłki. Zwrotu pieniędzy dokonujemy w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.
7. KISSKISS.PL nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
8. Bielizna odesłana po terminie, bez formularza zwrotu lub rachunku, zabrudzona lub bez metek zostanie odesłana na koszt Klienta.
9. Wszystkie zwroty/wymiany są rozpatrywane w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki zwrotnej.
10. W przypadku zwrotu/wymiany towarów opłaconych przelewem z konta zagranicznego pieniądze są zwracane przez KISSKISS.PL na konto polskie Klienta, w szczególnych przypadkach mogą być zwracane na konto zagraniczne, jednakże w przypadku przelewu zwrotnego KISSKISS.PL zastrzega sobie prawo do obciążenia Klienta kosztem wykonania przelewu. 
11. W zależności od woli Klienta wymiana towaru może nastąpić na ten sam produkt, ale w innym rozmiarze bądź na zupełnie inny produkt. W przypadku wymiany na inny produkt, jeżeli wartość nowego produktu będzie niższa od wartości zwracanego produktu KISSKISS.PL odda nadpłatę na podane przez Klienta konto bankowe. Jeżeli wartość nowego produktu będzie wyższa należy dopłacić różnicę.
12. Koszty przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia przez KISSKISS.PL pokrywa KISSKISS.PL.
Informujemy, że ze względu na ustawienia monitorów, różne ich rodzaje oraz obróbkę cyfrową fotografii, zdjęcia produktów mogą kolorystycznie odbiegać od rzeczywistości, co nie stanowi podstawy do zwrotu ani wymiany zakupionego towaru.

[ powrót ]

słowo
bielizna
producent
kolor
rozmiar
cena
od do